Antalya Düğün Salonu Organizasyonları
Hizmetler item created by Antalya, 1 Mart 2016
 • Salonumuzda her türlü yemek yemeksiz düğün, nişan, sünnet, iş yemekleri, parti toplantıları, Ramazan iftar yemekleri ve her türlü organizasyon yapılır. Salonumuz konusunda uzman yönetici ve güler yüzlü personeliyle daima size hizmet etmek için kendini geliştiren müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

  Antalya Düğün Salonu
  sektöründeki yenilikleri takip ederek, üstün kalite ve işinde uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğu yeri korumak ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunabilmek için Antalya da hizmetinizdedir.

  Yemekli Düğün & Davet Organizasyonu, Pastalı Düğün & Kokteyl Organizasyonu, Parti - Kutlama - Mezuniyet Eğlencesi, Düğün, Kına Gecesi, Nişan, Sünnet vb. gibi eğlence hizmetlerinde Antalya Düğün Salonu siz değerli misafirlerine rüya gibi bir davet verme imkanı sağlamaktadır. Sizin ve davetlilerinizin rahatı için gereken her türlü ayrıntı düşünülür ve size bu değerli anın tadını çıkarmak kalır.

  Düğün veya herhangi bir eğlence hizmeti için kapalı bir mekana ihtiyacınız olursa bizden mutlaka bilgi almanızı tavsiye ederiz. Kaliteli bir hizmetle sorunsuz eğlence organizasyonları oluşturabilirsiniz.
  • Türü* Düğün Salonu
  • Özel Servis Var mı? Varsa Saat Kaçta Sona Eriyor? :

  • Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor? :
  • Özel Menü Seçenekleriniz Neler? :

  • Mekanın Kısıtlamaları Neler? :
  • Hizmet Verilen Organizasyon Türleri: Açılışlar, Davet , Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Kına
  Sponsora ait konum ve irtibat bilgileri firma bilgileri bölümüne en kısa sürede eklenecektir.
  Ayrıntılı Bilgi İçin: 0 850 840 8407 numaralı danışma hattımızı arayabilirsiniz.
Antalya ©2015 Sahibinden